Investiční specialista v oblasti developerské činnosti

Nabídka již není aktuální

Hledáme nové, obchodně zaměřené kolegy na pozici Investičního specialisty v oblasti developerské činnosti -> bydlení zaměřujícího se převážně na energetiku, ekologické prvky a inteligentní řízení domácností

Náplň práce:

  • prodej dluhopisů v rámci financování developerských a ostatních projektů
  • komunikace s potencionálními investory
  • akvizice a starost o stávající klientelu
  • práce na konkrétních projektech, marketingu a dalších zajímavých činnostech společnosti

Požadujeme:

  • obchodního ducha, samostatnost
  • perfektní komunikační dovednosti
  • trestní bezúhonost
  • zkušenosti na obdobné pozici z oblasti development velkou výhodou!

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení - fix + provize
  • služební telefon, notebook, po zkušební době automobil
  • sickdays, flexibilní pracovní doba, home office, účast na konferencích,
zaměstnanecké podíly na zisku na svěřených projektech, atd.
  • možnost kariérního postupu
  • velice příjemné pracovní prostředí
  • nástup možný ihned
Zaujala Vás nabízená pozice? Zašlete nám svůj osobní profil na: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Česká Republika

Datum zadání:

27.7.2018