Intimissimi - Chodov- asistentka prodeje - plný úvazek

Vítejte v Intimissimi, ve světě luxusního italského spodního prádla a rafinované módy, kde každý den děláme ženy krásnější a sebevědomější! Čeká na Vás různorodá práce v čistém a příjemném prostředí s týmem lidí, kteří Vás podpoří. Všichni mají stejný cíl: dokonalou péči o zákazníky, kteří od nich odcházejí spokojení a s úsměvem na rtech. Dobré výsledky prodejny se díky našemu prémiovému systému promítnou do Vaší mzdy. Kariérní cesta v Calzedonia Group Každý náš zaměstnanec má možnost kariérně růst a rozvíjet se. Budete mít před sebou jasné cíle a odměny, které vás v naší společnosti čekají. Po celou dobu Vám stojí po boku Váš manager, je Vám oporou a pomáhá vám se zdokonalovat. V rozvoji Vám bude pomáhat pravidelná zpětná vazba, kterou budete dostávat. Na co přesně se můžete těšit, pokud budete šikovný/á? 1 rok ve společnosti – bude Vám prodloužena smlouva na dobu neurčitou a dostanete celou jednu mzdu navíc! Po roce u nás Vám tak v jeden měsíc přjdou na účet dokonce dvě výplaty. 1,5 roku ve společnosti – získáváte titul Senior a mzda Vám vzrůstá o 2.000 Kč měsíčně! 3 roky ve společnosti – nyní už znáte opravdu všechno a získáváte tak titul Expert. Mzda vám narůstá o další 2.000 Kč měsíčně! Způsobů, jak se u nás posouvat, je ale samozřejmě více. Můžete se stát specialist(k)ou na naše produkty a pomáhat se zaškolováním nováčků na pozici Lingerie Expert, být pravou rukou manažera/ky obchodu na pozici Asistent/ka Store Managera, nebo získat zodpovědnost za celou prodejnu a zastávat přímo pozici Store Manager. Pokud ovládáte angličtinu, nechybí vám talent, motivace a proaktivní přístup, pak můžete vyrůst dokonce až na pozici District Manager a pečovat tak hned o několik obchodů a jejich týmy!

Požadujeme:

Profesionální zákaznický servis je pro nás v Intimissimi klíčem k úspěchu. Proto se ptáme, jestli: Rád se usmívá a milé chování je pro něj samozřejmostí. Umí zákazníkům naslouchat a splnit jim i to přání, které ještě ani nevyslovili. Je pro něj důležité pracovat v dobře fungujícím týmu, kde se kolegové na sebe mohou navzájem spolehnout. Zní to jako Vy? Pak se nám určitě ozvěte!
  • počet míst - 2

Nabízíme:

A proč byste měl/a pracovat právě pro nás? Co nás odlišuje od jiných zaměstnavatelů? LÁSKA Jsme společnost, jejíž produkty si zamilovaly miliony lidí po celém světě, například i Chiara Ferragni nebo Sarah Jessica Parker. PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ A RŮST Budujeme vstřícné pracovní prostředí, které Vám dá mimo jiné i příležitost k profesnímu růstu. BENEFITY NA MÍRU Po zkušební době si s námi začnete svobodně užívat různé benefity. Dáme Vám 600 Kč čistého měsíčně na zdraví, volný čas, sport (včetně „Multisportky“), vzdělávání a kulturu a je jen na Vás, co a kdy si vyberete. STRAVA NEJEN PRO DUŠI Dostanete stravenky plně hrazené naší společností v hodnotě 100 Kč/ den, což je průměrně 2000 Kč čistého měsíčně navíc. NAŠE PRODUKTY A SLEVY Vybavíme Vás krásnými „kousky“ z našeho sortimentu. Což je takový pracovní, ale i nepracovní outfit. Sám/sama uvidíte… A když Vám to nebude stačit, můžete si doplnit šatník i díky naší zaměstnanecké slevě nejen v Intimissimi, ale i v Calzedonii a Tezenisu.
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Roztylská 19)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

24000 - 29000 Kč/měs.

Datum zadání:

16.6.2022

Podobné nabídky

Hledaní práce

topAsistent/ka prodeje pro prodejnu GATE v PRAZE NC Harfa Hoffmann Czech Republic, spol. s r.o. | Praha

topVedoucí směny pro kavárnu ANDĚL AmRest Coffee s.r.o. | Praha 5

Pokladni v KFC AmRest s.r.o. | Praha 6


/* Not affection functionality */