Interní účetní

COMFORT FINANCE GROUP CFG LTD, odštěpný závod

Do našeho týmu investiční společnosti Comfort Finance Group hledáme na pozici samostatná/ý účetní šikovného zaměstnance se zájmem o obor a s chutí dělat svoji práci zodpovědně a dobře. Jsme mladý tým v prosperující společnosti a práce nás baví.

Náplň práce:

    • Zpracování mezd
    • Příprava interních účetních dokladů
    • Spolupráce na závěrkových operacích
    • Zpracování faktur, účetních dokladů a jejich účtování
    • Příprava podkladů pro audit a daňová přiznání

Požadujeme:

    • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
    • Komplexní znalost účetnictví se zaměřením na mzdovou agendu
    • Znalost mzdových programů
    • Znalost daňových zákonů
    • Samostatnost, důslednost, proaktivitu
    • Praxe v oblasti účetnictví

Nabízíme:

    • Prostor k uplatnění svých nápadů a znalostí
    • Mladý, dynamicky se rozvíjející kolektiv
    • Plně hrazená multisport karta
    • Stravenky
    • Příjemné pracovní prostory kanceláří na Vinohradské ulici ve 13. patře – hned na metru Želivského
    • Nástup možný – ihned
    • Odpovídající finanční ohodnocení

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 3 (Vinohradská 2396/184)

Benefity:

Pitný režim, Multisport karta, Stravenky, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

27.8.2018