Instruktor v regeneračním centru

Hledáme posilu do týmu Vita specialistu se zájmem o stravování, výživu, sport a regeneraci těla. V tuto chvíli hledáme 3 Vita specialisty se seriózním zájmem o výše zmíněnou pozici.

Náplň práce:

      • osobní přístup s klientem a sestavování individuálního stravovacího plánu, komunikace s klientem
      • zvýšení povědomosti o potravinách (zvýšení IQ z pohledu potravin)
      • měření klienta na bioimpedačním analyzéru a interpretace výsledků naměřených hodnot
      • nadstandardní péče o stávající klienty

Nabízíme

      • možnost kariérního růstu
      • vysoce motivující finanční ohodnocení
      • zdarma intenzivní vstupní vzdělávání (tuzemsko/zahraničí)
      • práce v krásném prostředí a v příjemném týmu lidí
      • brigádně 8.000 - 14.000 Kč po zapracování, HPČ 17 - 25.000 Kč, vedení regionální pobočky od 35.000 Kč a více, dle dosažených výsledků.

Požadujeme

      • min. 8 - 10 h týdně práce na přivýdělek
      • zájem o zdravý životní styl
      • komunikativnost a spolehlivost
      • samostatnost a flexibilitu
      • min. SŠ vzdělání a věk 18+
      • aktivní znalost práce na PC a intermetu
      • zručnost a zájem o sociální sítě

Nástup možný ihned nebo po dohodě. Vhodné i jako brigáda při studiu nebo na mateřské dovolené.

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Olomouc

Typ smluvního vztahu:

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

7.11.2018