Instalatér / Topenář - Opava/Ostrava/Rožnov pod Radhoštěm

Nabídka čeká na schválení

Pojď pracovat k nám.

Aktuálně hledáme kolegy na pozici Instalatér / Topenář pro Ostravu/Opavu a také na pobočku do Rožnova pod Radhoštěm.

Náplň práce:

    • montáž topných systému s tepelnými čerpadly
    • montáž podlahového vytápění a rekuperační jednotky
    • práce v terénu

Požadujeme:

    • praxe a zkušenosti v oboru výhodou
    • ochotu učit se novým věcem
    • technickou a manuální zručnost
    • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost,
    • týmovou spolupráci
    • svářečský průkaz na měď, plast a ocel (ocel není podmínkou)
    • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

    • zajímavou různorodou práci v příjemném pracovním prostředí
    • možnost nástupu ihned
    • flexibilní pracovní doba
    • zaškolení zkušenými kolegy z oboru
    • zajímavé finanční ohodnocení včetně odměn

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Opava/Ostrava/Rožnov pod Radhoštěm

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Služební auto, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.7.2020