HR specialista/tka pro IT

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, dynamicky se rozvíjející českou společnost poskytující svým klientům IPTV a OTT řešení, obsazujeme pracovní pozici: HR specialista/tka s Aj. Jedná se o pozici pro středně velkou rozvíjející se českou společnost, která má velice zajímavý produkt. Ten se nyní daří prodávat do celého světa – a proto rozšiřují svůj tým. Je zde velmi přátelské a příjemné pracovní prostředí. Firma se všemožně snaží vytvořit pro své lidi dobré pracovní podmínky – takže mezi benefity můžete najít: volnou pracovní dobu, možnost ovlivnit volbu pracovního vybavení, denně k dispozici kávička De’Longhi, minerálka, Coca Cola a ovoce, stravenky, hrazený MHD kupon, výhodný mobilní tarif, firemní víkendy, home office, možnost masáží na pracovišti :o)

Náplň práce a zodpovědnosti:

Nábor & zaškolování pracovníků Vedení a aktualizace personální dokumentace /nástupy, výstupy/ Benefity Čtvrtletní hodnocení pracovníků ve spolupráci s manažery Zpracovávání docházky, podklady pro mzdy Zajišťování vzdělávacích aktivit pracovníků Ad hoc záležitosti, operativa, administrativní činnosti, konzultace Reporting

Požadované dovednosti a schopnosti:

Zkušenost z oblasti HR alespoň 2 roky Zkušenost s náborem na IT pozice Zkušenost z firmy 30-150 zaměstnanců, kde jste byl/a jediným HR pracovníkem Orientace v dostupných náborových nástrojích, vlastní nápady na využití nových Středně pokročilá angličtina slovem i písmem Výborné komunikační dovednosti (písemný i ústní projev) Schopnost rychle porozumět nové (i technicky orientované) problematice Pozitivní vztah k novým technologiím Ochota, empatie, asertivita

Výhodou bude:

HR zkušenost z více různých firem Zájem o oblast psychologie, „nos“ na lidi (kandidáty) ;-)

Klient nabízí:

Práci v příjemném pracovním týmu a neformálním prostředí Motivující platové ohodnocení Flexibilní pracovní dobu Samostatnou a zodpovědnou práci Možnost odborného i profesního růstu Nástup dohodou Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce na e-mailové adrese: [e-mail byl skryt] . V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál! Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme. Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Datum zadání:

8.10.2015

Podobné nabídky

Hledaní práce

HR Specialista - LGN JOB LEADER CZECH s.r.o. | Praha

It specialista - síťař ELTODO, a.s. | Praha
Sleva na firemní produkty, Multisport karta, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Dovolená navíc, …

Sleva na firemní produkty, Stravenky, Dovolená navíc, Finanční bonusy

Lékařské prohlídky, Multisport karta, Notebook, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, …


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */