EKOSPOL je lídrem českého developerského trhu. Již od roku 1992 staví nové byty té nejvyšší kvality v Praze a blízkém okolí. Zrealizoval 57 velkých bytových projektů, čímž poskytl bydlení více než 10 000 klientům.

Hledáme posilu do našeho HR týmu. Člověka, který bude mít snahu zlepšovat věci, přicházet s novými nápady a také je dotahovat do konce. Pokud jste aktivní, umíte velmi dobře jednat s lidmi a zajímá Vás oblast lidských zdrojů, tak nám pošlete svůj životopis.

Co bude Vaším úkolem:

    • Všechny činnosti spojené s náborem nových zaměstnanců
    • Aktivní hledání potenciálních kandidátů
    • Organizace výběrových řízení včetně vedení osobních pohovorů
    • Správa dat v personálním systému a jeho případná vylepšení
    • Vedení personální agendy společnosti
    • Vypracovávání a interpretace personálního reportingu
    • HR marketing/employer branding
    • Spoluzodpovědnost za personální politiku společnosti

Co od Vás očekáváme:

    • VŠ vzdělání
    • Základní znalost pracovně právní problematiky
    • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
    • Empatii a schopnost odhadnout povahu uchazečů

Co Vám dá výhodu:

    • Praxe na obdobné pozici v HR
    • Zkušenosti s aktivním hledáním kandidátů

Co Vám nabídneme:

    • Práci ve společnosti, která realizuje atraktivní projekty v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy
    • Zázemí stabilní firmy s tradicí, která patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě, nositele ocenění TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ČEKIA Stability Award
    • Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví)
    • Kariérní růst
    • Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
    • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
    • Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
    • Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
    • Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
    • Stravenkový paušál
    • Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
    • Odměny při životních jubileích
    • Osobní bezplatné daňové a právní poradenství od zkušených kolegů
    • Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)

Finanční ohodnocení:

    • Roční mzda: 600.000 - 700.000,- Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií prostřednictvím odpovědního formuláře nebo e-mailu.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Holešovice, Dukelských hrdinů 747)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Multisport karta, Stravenky, Sick days, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

50000 - 58300 Kč/měs.

Datum zadání:

23.6.2022