HR Recruiter/Consultant

Do našeho příjemného malého týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Recruiter/Consultant, který bude zodpovědný za péči, komunikaci, jednání se stávajícími klienty, vyhledávání vhodných kandidátů, vedení výběrových pohovorů.

Náplň práce:

    • zodpovědnost za kompletní zajištění náboru
    • aktivní vyhledávání a oslovení vhodných kandidátů
    • vedení výběrových pohovorů
    • plánování a realizace pohovorů
    • tvorba inzerce
    • aktivní komunikace s kandidáty
    • pravidelné monitorování kandidátů na trhu práce
    • péče o stávající klienty
  • recruiter v naší společnosti nemá na starost akvizice nových klientů
  • nepracuje na zakázkách, o které musí bojovat s dalšími 10 personálkami, ale očekává se od něj, že danou zakázku naplní

Požadujeme:

    • VŠ vzdělání
    • min. 2 roky praxe na pozici recruiter/consultant
    • středně dobrá znalost anglického jazyka
    • cílevědomost a schopnost pracovat samostatně a koncepčně
    • organizační schopnosti, time-management, týmovou spolupráci, proaktivní přístup k práci
    • znalost nástrojů výběru, sociální sítě apod.

Nabízíme:

    • příjemné pracovní prostředí v centru města
    • velmi dobré finanční ohodnocení
    • možnost práce na full time, part time i ŽL
    • zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci
    • samostatnost

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 5 (Bozděchova 7)

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Multisport karta, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Home office, Sick days, Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

24.5.2018