HR konzultant/koordinátor - JUNIOR

Do našeho interního stavu personálně-poradenské společnosti působící v České republice a na Slovensku hledáme posilu do pražské pobočky na pozici HR konzultanta pro temporary placement a recruiting.

Náplň práce:

    • koordinace celého HR procesu
    • vyhledávání, oslovování, výběr vhodných kandidátů
    • přímé kontaktování vhodných kandidátů a testování jejich schopností
    • recruiting - vyhledávání vhodných kandidátů podle požadavků zadaných klientem
    • aktivní komunikace s klienty i kandidáty
    • vyhledávání a příprava požadavků na jednotlivé pracovní pozice
    • inzerování pracovních míst na pracovních portálech, sociálních sítích, apod…
    • práce s databází brigádniků a pracovníků na částečný úvazek, vedení docházek
    • příprava dohod mimo pracovní poměr
    • příprava mzdových dat a dokumentů
    • kontaktování a případné schůzky s potenciálními zákazníky
    • prezentace společnosti.

Požadujeme:

    • praxi v HR oblasti/ administrativa - výhodou
    • znalost pracovněprávní agendy - výhodou
    • znalost anglického jazyka na úrovni B2
    • zodpovědnost a spolehlivost
    • znalost práce na PC tj. excel, word, apod.
    • komunikační a prezentační schopnosti, flexibilita

Nabízíme:

    • práce v mladém, příjemném kolektivu
    • příjemné pracoviště v centru Prahy (dobře dostupné metrem i tramvají)
    • práci v dynamicky se rozvíjející se společnosti
    • stravenky
    • home office
    • služební notebook, telefon
    • zajímavé platové ohodnocení

Těšíme se na váš životopis, který prosím zašlete na uvedený email. Pokud připíšete i pár řádek o Vás, budeme rádi. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat. Děkujeme

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Náměstí Míru 820/9)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Notebook, Stravenky, Home office, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

5.10.2018