HR Generalist - plovoucí pracovní doba - TOP mzda

Do nadnárodní, stabilní, úspěšné a dynamické společnosti hledáme nového kolegu na výše uvedenou pozici.

Nabízíme:

  • Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Bonusy/prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Roční výkonnostní odměna
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Cafeteria – roční odměna, odměny za životní a firemní jubilea
  • Dotované závodní stravování
  • Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
  • Sportovní a kulturní aktivity
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Flexibilní pracovní dobu
Náplň práce
  • Podpora náboru zaměstnanců a personální administrativy
  • Komunikace a spolupráce s odděleními v rámci mezinárodního prostředí
  • HR podpora napříč celou společnosti – podpora managementu, liniových manažerů a všech zaměstnanců
  • Komunikace a spolupráce s personálními agenturami, atd.
  • Nastavování HR strategie, tvoření motivačních systémů,benefitních systémů atd.
  • Organizace personálních procesů a jejich inovace
  • HR projekty

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti personalistiky minimálně 2 roky (automotive či strojírenství výhodou)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovní

Pracoviště:

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

25.6.2019