HR Generalist - Pardubicko

Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu/gyni na pozici HR Generalist.

Náplň práce:
- kompletní zastřešení náborového procesu nových pracovníků
- inzerce volných pracovních pozic
- administrativa spojená s nástupy, výstupy a změnami zaměstnanců
- zajištění školení a rozvoje zaměstnanců
- nastavování ohodnocení a motivace zaměstnanců
- zpracování mzdové a personální agendy
- HR reporting
- kontrola docházkové systému

Nabízíme:
- zajímavou a zodpovědnou práci v mezinárodní, prosperující společnosti v moderním prostředí
- velmi zajímavé platové ohodnocení!
- týden dovolené navíc
- 13.plat
- profesní školení
- dotované závodní stravování
- nástup ihned, nebo dohodou
- pracoviště: Pardubicko

Požadujeme:
- SŠ/VŠ nejlépe ekonomického, či HR směru
- alespoň 3 roky zkušeností na obdobné pozici
- orientace v pracovně-právní oblasti
- praktická znalost mzdového účetnictví
- znalost personálního programu VEMA nebo SAP výhodou
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- dobrá znalost MS Office
- komunikativní AJ výhodou
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, loajalita

Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete stabilní, velmi dobře ohodnocené zaměstnání v prosperující společnosti? Svá CV zasílejte na praha@jobleade.cz, nebo volejte: 777440555

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Pardubický

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, 13. plat, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

16.6.2017