HR Consultant - příležitost (nejen) pro absolventy

Nabídka již není aktuální

Do naší personální agentury Trenkwalder a.s. hledáme kolegu/kolegyni na pozici: HR Consultant - příležitost (nejen) pro absolventy Vaše náplň práce
  • komplexní realizace projektů v oblasti recruitmentu (analýza obsazované pozice, aktivní vyhledávání vhodných kandidátů, inzerce, výběr vhodných uchazečů, vedení pohovorů)
  • aktivní vyhledávání kandidátů pomocí sociálních sítí
  • poradenství, práce s databázemi
  • komunikace s klientem / zadavatelem požadavků, účast na obchodních schůzkách
  • aktivní péče o stávající klienty (meeting, konzultace, prezentace)
Váš profil

Zajímá Vás oblast náboru?

Jste komunikativní osobnost? Umíte pracovat systematicky a zároveň pružně reagovat na změny?

Dorozumíte se anglicky?

Máte otevřenou mysl, umíte pracovat samostatně a zároveň jste i týmový hráč? Pak hledáme možná právě Vás! Naše nabídka

Čím se odlišujeme od ostatních?

I v dnešní uspěchané době se snažíme o kvalitní vztahy s kandidáty i klienty Máme nízkou fluktuaci interních zaměstnanců

Firemní benefity:

Pružná pracovní doba Možnost práce na home-office Poukázky na kulturu/sport/zdraví 3 dny sick-days Finanční příspěvky k narozeninám/významným životním milníkům 25 dní dovolené (po odpracování 1 roku) Referenční číslo: TRKCZ#17390.13 Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem. Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji: Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajù“, a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

informace

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Datum zadání:

5.4.2017
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */