Hosteska/promotér až 1. 500 Kč/ den

Hledáme nové komunikativní spolupracovníky na pozici asistent/ka prodeje pro pobočku v Praze. Provozujeme stánky po celé České republice a zabýváme se propagací českých výrobků.

Popis pozice:

- dojezdová vzdálenost služebními auty do 100 km

- práce v mladém kolektivu a v atraktivním prostředí moderní firmy

- práce na hlavní pracovní poměr (po dohodě možné také jako brigáda)

Požadujeme:

- příjemné a profesionální vystupování

- komunikativnost, ochotu pracovat s lidmi

- flexibilitu, spolehlivost

Nabízíme:

- zaškolení na náklady firmy, individuální přístup

- zajímavé finanční ohodnocení od 15000Kč/měsíc + odměny

- možnost finančního i kariérního růstu

- možnost flexibilního plánování směn

Budeme rádi, když ke své odpovědi připojíte Váš životopis. Pokud se Vám do 2 pracovních dnů neozveme, dali jsme přednost jinému uchazeči.

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Na Dolinách 1149/35)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, 13. plat, Kultura, Příspěvek na dopravu, Dovolená navíc, Služební auto, Sick days, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

16.5.2018