HOLANDSKO - Průmyslový elektrikář!

Nabídka již není aktuální.

✔️ Jste zručný elektrikář?
✔️ Hledáte po prázdninách novou práci?

Pojďte pracovat s námi! Jsme známá pracovní agentura v Nizozemsku specializující se na technické pozice.

Hledáme zkušené anglicky mluvící průmyslové elektrikáře ????

Požadavky
✔️ Mluvíte anglicky na úrovni B1.
✔️ Máte více než 3 roky praxe průmyslového elektrikáře.
✔️ Máte řidičský průkaz.

Pracovní náplň:
Instalace kabelovodů a ochranných trubek a pokládání různých typů elektroinstalace
Řezání a dokončování kabeláže pomocí různých spojovacích technik
Připojení kabeláže k rozvaděčům a k průmyslovým zařízením (jako jsou motory, čerpadla a další elektricky napájené instalace)

Nabízíme
Holandská pracovní smlouva
Zajímavé technické projekty
Atraktivní platové podmínky
Pozice v týmu s krajany
Bezplatné bydlení v blízkosti každého projektu
Společné ubytování s jednolůžkovým pokojem a WIFI
Minimálně 24 dní dovolené

Máte zájem? Pošlete životopis na [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Holandsko (Larenweg 52,)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Služební auto,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

68000 - 75000 Kč/měs.

Datum zadání:

26.10.2021