HLEDÁŠ PRÁCI? A CO ZKUSIT PRÁCI V KFC PALLADIUM!

AmRest s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí
Vyhovuje ti ranní vstávání nebo si naopak rád přispíš? U nás si plánuješ směny dle svých časových možností. Taky získáš jídlo na směně za pár kaček a k tomu poznáš i fajn přátele, kteří ti nejen v práci budou oporou. JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRVNÍ DEN V PRÁCI? První den v práci začne s instruktorem. Seznámí tě s našimi pravidly, a hlavně s novými kolegy. U pokladny budeš pomáhat s obsluhou hostů či s kompletací objednávek. Taký můžeš zajistit přípravu sendvičů a pokud si troufneš, pomůžeš v kuchyni s čerstvým masem. Energie a odhodlání stačí, vše ostatní tě naučíme my.

Požadujeme:

Dokončené základní vzdělání. - Spolehlivost a pozitivní energie! - Měl/a bys mít chuť učit se novým věcem. - Časová flexibilita - směny plánujeme i o víkendech.
  • počet míst - 3

Nabízíme:

Plánování směn dle tvé potřeby. - Možnost profesního růstu a osobního rozvoje. - Spropitné pro každého. - Jídlo na směně za pár kaček. - Zaměstnanecké akce. - Výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC). - Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou!
Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 1 (Náměstí republiky 1)

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

131 - 150 Kč/hod.

Datum zadání:

3.8.2022
/* Not affection functionality */