Hledáš dobrou práci? Pojď pracovat do skladu!

Pro našeho významného klienta z oblasti velkoobchodu potravin a nápojů hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladníka.

Máme pro Vás skvělou pracovní nabídku s příjemným finančním ohodnocením.

Náplň práce: běžné skladové operace spojené především s vychystáváním zásilek na expedici, příjem zboží a další práce ve skladu.

Jiné výhody: Nabízíme Vám zázemí stabilní nadnárodní společnosti a příjemné platové ohodnocení. Samozřejmostí je u nás pečlivé zaučení. Poskytujeme ubytování a dopravu ZDARMA a týdenní zálohy.

Požadavky na zaměstnance: základní vzdělání, Český jazyk - aktivní.

Ničeho se nebojte, vše Vás naučíme a pečlivě zaškolíme. Pro začátek nám stačí Vaše chuť pracovat, manuální zručnost a Vaše praxe ve skladu a zkušenost s prací se čtečkou jsou výhodou, ale ne podmínkou.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Přerov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

23.5.2017