Hledáme zručné a pracovité lidi do skladu Hradec Králové

Nabídka již není aktuální.

Práce ve skladu s možností super výdělku!!!
Hledáme zručné a pracovité zaměstnance na práci ve skladu se spotřební elektronikou. Jedná se o práci PICKER neboli manipulant ve skladu v HRADCI KRÁLOVÉ.
Pro našeho dlouhodobého klienta hledáme muže i ženy na pozice pickerů, packerů.

Požadujeme

● min. základní vzdělání,
● potravinářský průkaz,
● trestní bezúhonnost,
● manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, seriózní přístup,
● výhodou praxe ve skladu – NE PODMÍNKOU!!!

Nabídka

● dlouhodobá práce v logistice pro ženy i muže,
● práce v 2-směnném provozu (ranní / odpolední, 8hod. směny),
● NADSTANDARTNÍ PRÉMIE, BONUSY,
● příspěvek na bydlení 3.000 Kč / měs.,
● příspěvek na dopravu, stravu,
● možnost týdenních záloh.

Pracovní náplň

Náplň práce:
● manipulační a logistické úkony se zbožím,
● práce se skenerem,
● obsluha manipulačních vozíků.

Poznámka

Zavoláním nebo odesláním životopisu dáváte společnosti PRO PERSONA s.r.o., v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, automaticky souhlas se správou, zpracováním a uchováním osobních údajů za účelem zprostředkování zaměstnání a to po dobu 2 let, přičemž tento souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo požádat o prodloužení této lhůty. Dotčená osoba je povinna poskytnout pravdivé a aktuální osobní údaje. V případě změny osobních údajů je dotčená osoba povinna změnu neprodleně oznámit provozovateli.

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Březhrad (Hradec Králové)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

136 - 147 Kč/hod.

Datum zadání:

26.5.2022
/* Not affection functionality */