Hledáme zkušené manipulanty/skladníky - Klášterec nad Ohří

Co vás čeká
  • manipulace s výrobky
  • obsluha manipulačních jednotek (VZV, retrak, ...)
  • příjem a výdej zboží
  • práce s programem na evidenci materiálu SAP
  • záznamy o pohybu zboží
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • platný i prošlý průkaz VZV
  • praxe ve skladu min. 1 rok
  • praxe s čelním i ručním VZV, s retrakem
  • zkušenost s programem SAP či jiným programem na evidenci materiálu
  • praxe se čtečkou či scanerem
  • ochota práce ve 3 směnném provozu s občasnými přesčasy
Co vám můžeme nabídnout
  • docházkový bonus 2000 ,-
  • osobní ohodnocení 0 - 2500,-
  • měsíční prémie - 1000 - 3000,-
  • příspěvek na dopravu nebo svozová doprava
  • stravenky v hodnotě 100,-
  • 25 dní dovolené
Pokud Vás nabídka zaujala neváhejte mne kontaktovat na tel. čísle +420 775 623 555 e-mailem nebo formou odpovědního formuláře.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.10.2021