Hledáme Team Leadera na řízení výrobního úseku!

Stabilní americká společnost působící na trhu od roku 1896 je součástí nadnárodní organizace, která se neustále rozvíjí a expanduje. V naší pražské pobočce se zabýváme vývojem a výrobou piezokeramických materiálů, ultrazvukových měničů, piezoelektrických zařízení, vibračních senzorů a jiných elektronických přístrojů. Máte v sobě týmového ducha s pozitivním a proaktivním přístupem k práci a chutí posouvat věci dopředu, tak hledáme právě Vás!

Co od Vás potřebujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Relevantní zkušenost z výrobního prostředí nebo z obdobné pozice
  • Zkušenosti s vedením týmu – motivace a rozvoj podřízených
  • Silné komunikační dovednosti, schopnost řešit problémy
  • Ochotu a chuť pracovat v třísměnném provozu

Výhodou, nikoli podmínkou je:

  • Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
  • Zkušenost s výrobním programem SAP

Co Vám rádi nabídneme?

  • Práci ve stabilní zahraniční společnosti
  • Prostor na seberealizaci a profesní rozvoj
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Vzdělávání v měkkých a manažerských dovednostech
  • Odpovídající finanční hodnocení + měsíční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 120,- Kč/směna, zaměstnavatel přispívá z 55%
  • Bonusy za pracovní jubilea
  • Benefit kartu
  • Pravidelné firemní svozy z/na stanici metra Opatov
  • Služební telefon, služební notebook

Jaká bude náplň práce:

  • Vést tým cca 10-15 operátorů na přiděleném úseku výroby
  • Plánovat,organizovat,řídit práci operátorů,
  • Kontrolovat dodržování kvality, BOZP, 5S na pracovišti,
  • Podílet se na náboru, zaškolování a adaptačním procesu nově příchozích zaměstnanců,
  • Sledovat, kontrolovat a uzavírat docházky operátorů v docházkovém systému Powerkey,
  • Kontrolovat dodržování technologických postupů operátorů,
  • Účastnit se plánovacích porad a ranních výrobních porad,
  • Podílet se na nastavování procesů,
  • Kontrolovat a zabezpečovat plynulý tok výrobních objednávek,
  • Spolupracovat s kolegy z ostatních oddělení napříč firmou,
  • Pravidelně reportovat na denní/týdenní bázi.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

19.10.2021