Hledáme šikovného automechanika do stabilního autoservisu.

Nabídka již není aktuální.

Náplň práce:

    • Oprava, záruční a pozáruční servis
    • Běžná údržba vozidel různých značek
    • Výměna pneumatik
    • Další specifický zákaznický servis

Nabízíme:

    • Zajímavé platové ohodnocení
    • Práce na HPP, práce na ŽL
    • Jednosměnný provoz, pracovní doba PO-PÁ od 8 - 16:30 hod.
    • Přátelský pracovní kolektiv a moderní prostředí
    • Nástup IHNED

Požadujeme:

    • SOU v oboru automechanik zakončené výučním listem
    • Praxi v oblasti oprav motorových vozidel (min 1 rok)
    • Manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost
    • Řidičský průkaz sk. B
    • Základní znalost diagnostiky vozů výhodou

V případě, že Vás nabídka práce oslovila a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám životopis na email: [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Zlín

Zařazeno v oborech:

Automobilový průmysl
Automechanik

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

1.9.2020