Hledáme šikovné dělníky/ce ve výrobě s bonusem 20 000Kč,Plzeň

Rádi mezi nás přivítáme nové kolegy a kolegyně do firmy kde se vyrábí řídicí systémy do automobilů. Pokud nemáte zkušeností nemějte strach vše Vás rádi naučíme. :)

Vaše náplň práce obsahuje:

  • Kontrolu kvality výrobků
  • Obsluhu poloautomatických strojů
  • Montáž systému řízení osobních automobilů

Požadujeme:

  • Vám nevadí pracovat na 3 směnný provoz
  • Budete manuálně zruční
  • Jste spolehliví
  • počet míst - 10

Nabízíme:

  • NÁBOROVÝ BONUS 20.000 Kč
  • nástupní mzda 25.149 Kč (mzda se postupně navyšuje)
  • Týdenní zálohy
  • PŘÍSPĚVEK na dopravu
  • PŘÍSPĚVEK na stravování
  • 25.dní DOVOLENÉ

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Plzeň

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

25000 - 28000 Kč/měs.

Datum zadání:

24.11.2021