Hledáme řidiče VZV do moderního skladu v Rudné u Prahy • svozy Berouna a Zličína

Nabídka již není aktuální.

Hledáme řidiče VZV do moderního skladu v Rudné u Prahy.

Co budete dělat?

Náplní Vaší práce bude překládka kamionů pomocí VZV techniky.

Co nabízíme?

    • dlouhodobé zaměstnání na HPP
  • možnost zvolit si směnnost (3 směny 8 h nebo 12h směny dlouhý/krátký týden)
  • nástupní mzda 21 000 Kč/měs + příplatky za směnnost
  • 85 Kč stravenky
    • příspěvek na dopravu 200 Kč/měs
  • svozy ze směrů Beroun a Zličín
    • v případě zájmu zajistíme ubytování v Berouně

Jaké máme požadavky?

Potřebujete pouze čistý trestní rejstřík a průkaz na VZV.

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197  která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hodin. Volat můžete také na tel. 602 423 026.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Rudná u Prahy (Rudná)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Stravenky, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

12.9.2018