Hledáme řidiče a řidičky pro naše osobní automobily

Jsme mladá a výhradně česká rozvíjející se firma, která jako brigádu nabízí řízení osobního automobilu při flexibilně plánovaných směnách.

Náplň práce
- přeprava osob našimi osobními automobily po Praze a okolí

Nabízíme
- flexibilní volbu směn online
- řízení moderních aut
- brigádní spolupráci (DPP)

Požadujeme
- spolehlivost
- řidičské zkušenosti
- možnost odpracovat 3 směny za týden
- základní znalost Prahy
- minimální věk 21 let
- řidičský průkaz skupiny B
- čistý trestní rejstřík
- znalost jednoho světového jazyka na základní komunikativní úrovni

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, odpověď společně s životopisem na níže uvedenou emailovou adresu.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Benefity:

Služební auto, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

25.5.2017