*** Hledáme Referentku logistiky do Prostějova ***

Pro pobočku v Prostějově hledáme vhodného kandidáta/ku na výše uvedenou pracovní pozici.

Požadavky:...
- SŠ vzdělání
- zkušenosti v logistice výrobní společnosti( nákup, logistika, obchod)
- znalost práce na PC ( Word, Excel )
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- znalost problematiky objednávek, dodacích listů, fakturace
- dobré organizační schopnosti, systematický přístup, pečlivost,
- komunikativnost, časová flexibilita
- ŘP SK. B

Pracovní náplň:
- zodpovědnost za zadávání zákaznických objednávek do interního systému
- komunikace se spedičními společnostmi a zajištění a optimalizace přeprav hotových produktů zákazníkovi
- každodenní komunikace se zákazníky, koordinace termínů dodávek
- evidence obalového materiálu, tvorba podkladů pro intrastat
- zodpovědnost za tvorbu dodacích listů a faktur

Nabízí:
- dobré finanční ohodnocení + mimořádné odměny
- dovolená nad rámec 4 týdnů, firemní stravování, jazykové vzdělání
- zajímavou práci v zavedené mezinárodní rostoucí společnosti
- zaměstnanecké benefity - teambuildingové akce, management zdraví, poukázky na sport, zdraví, kulturu
- nástup možný ihned

V případě zájmu Vás rádi přivítáme na naší pobočce v Karlových Varech, kde Vám podáme podrobnější informace včetně možnosti nástupu nebo posílejte životopisy na email: [e-mail byl skryt] nebo volejte na 352 601 788

Těšíme se na Vás!

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Prostějov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

27.10.2017