Hledáme pohodové kolegy na jednoduchou výrobu v Rokycanech od 110 Kč/hod

Nabídka již není aktuální

Pojďte se s námi podílet na výrobě pro automobilový průmysl v Rokycanech.

Zajistíme Vám ubytování zcela zdarma v blízkosti pracoviště a proplatíme cestu na pohovor (pokud nastoupíte).

Bojíte se vstupních testů? Nemusíte, žádnými procházet nebudete!

Co budete dělat?

Na začátku Vás provedeme celou společností. Ve společnosti je více pracovních pozic, budete mít možnost vybrati si takovou, která vám sedne.

Na jednotlivých pozicích se montují a kompletují drobné součástky, formují a potahují hadice a pod.

V práci budete v čistém a moderním prostředí v přátelském kolektivu.

Co nabízíme?

    • dlouhodobé zaměstnání na HPP
    • nástupní mzda 110,- Kč/hod
    • pravidelné navyšování mzdy každé 3 měsíce o 10,- Kč/hod
    • nadstandardní příplatky za přesčasy
    • týdenní zálohy na mzdu
    • zajištěné stravování (oběd za 25,- Kč), teplé jídlo zajištěné i na noční směně
    • 5 týdnů placené dovolené
    • příspěvek na vlastní bydlení 2 000,- Kč/měs nebo UBYTOVÁNÍ ZDARMA

!!!!!Pokud nastoupíte a doporučíte nového zaměstnance, dostanete od nás odměnu 13 000,- Kč!!!!!

Jaké jsou požadavky?

    • můžete pracovat ve třísměnném provozu (protože i ten má své výhody)
    • zkušenosti s prací ve výrobě jsou výhodou, nikoli podmínkou

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197  která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 – 17:00 .

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Rokycany

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

2.11.2018