Hledáme operátory výroby do Německa! výdělek 70 000 netto.

Náplň práce:

Aktuálně hledáme do týmu OPERÁTORY VÝROBY! Muže i ženy!

A co Vás u nás jako OPERÁTORA čeká?

Budete hlavně:

  • obsluhovat naše poloautomatické výrobní linky
  • montovat komponenty podle stanovených pracovních postupů
  • provádět vizuální kontrolu finálního produktu dle kontrolních instrukcí
  • balit finální produkt dle balícího předpisu

Požadujeme:

  • Manuální zručnost, zodpovědnost, pracovitost, cílevědomost
  • Základní vzdělání
  • Ochotu práce na 8h směny.
  • Ochotu cestovat do Německa (podmínka je splnění současných hyg.opatření)
  • Řidičský průkaz výhodou, nikoli podmínkou
  • Čistý rejstřík trestů
  • počet míst - 12

Nabízíme:

Cestování do Německa (diety 45 eur/den) mzda 12 euro/ hodina
  • Pěkné finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností (práce vhodná i pro úplně nezkušené nováčky)
  • Příspěvky za docházku, klasické příplatky.
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenkový paušal
  • Start možný ihned
  • Přátelskou atmosféru

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ostrava (K Zyfu 1088, 720 00)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

70000 - 90000 Kč/měs.

Datum zadání:

22.6.2022
/* Not affection functionality */