Hledáme nákupčí do našeho eshopu - práce z domu na PC.

Nabídka již není aktuální.

Hledáme nákupčí do našeho eshopu.

Vašim hlavním úkolem bude zabezpečit optimální stav zásob na skladě a zároveň co největší dostupnost produktů. Vkládání nových produktů do nabídky e-shopu atd., nutná výborná znalost práce na PC, zpracování excelových tabulek, wordu a internetu

Co budete dělat?

- Aktivní komunikace s tuzemskými dodavateli
- Vyjednávání s dodavateli
- Vyhledávání nového sortimentu
-Cenotvorba                                                                                                                                                        - Vkládání nových produktů do nabídky e-shopu

Co od Vás očekáváme?

- Min. SŠ vzdělání
- Samostatný a odpovědný přístup k práci
- Zkušenosti s nákupem
- Výborné komunikativní schopnosti
- Obchodního ducha
- AJ vyhodou nikoliv podmínkou

Co nabízíme?

Oceníme nové nápady, spolehlivost, samostatnost, kvalitní práci a rychlost
Odpovídající platové hodnocení,
Různorodou práci,
Slušné finanční ohodnocení
Pohyblivou pracovní dobu dle vlastního rozvrhu - práce z domu.

Mzda v % dle výše zisku.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika (Revoluční 1082/8 Nové město)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Zaměstnanecké půjčky, Home office, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

30.7.2018