**Hledáme MAG svářeče do Sonnebergu! + příspěvek na ubytování

Rádi byste pracovali ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu?
Pojďte pracovat k nám! Německá společnost ARWA Personaldienstleistungen GmbH hledá muže na pozici

Svářeče (MAG)

Pokud momentálně hledáš práci, jsi na správné adrese a se vším Ti rádi pomůžeme.

Prostřednictvím Arwa Personaldienstleistungen Ti můžeme nabídnout zajímavou pracovní pozici v Německu. Ty můžeš nasbírat chybějící pracovní zkušennosti, které jsou v dnešní době na pracovním trhu stále žádanější.

Samozřejmostí jsou velmi dobré platební podmínky, německá pracovní smlouva se všemi náležitostmi, které jsou s tím spojené, jako je německé sociální a zdravotní pojištění a mnoho dalšího. Znalosti německého jazyka jsou podmínkou, ale i se základními znalostmi máte u nás šanci.

Součástí naší péče je rovněž zajištění ubytování a uhrazení větší části nákladů s ním spojených.

Podporujeme i rozhodnutí najít si vlastní bydlení, samozřejmě vás budeme i při hledání rádi podporovat

I zájemci, kteří nejsou mobilní, mají možnost s ARWA-MOBIL se dostat do práce a zpátky.

Pokud se chceš ve svém životě posunout dále, neváhej a zašli mi kontakt ještě dnes!

Bojíš se vycestovat do neznáma sám, můžeš nám i představit své známé či přítele/přítelkyně a přijít spolu s nimi!

Co bude Vaším úkolem:

    • Svařování kovových konstrukcí podle Výkresu
    • Zpracování svarů

Co od Vás očekáváme:

    • Chuť do práce, spolehlivost
    • Manualní zručnost
    • Samostatná práce
    • Směnový provoz

Co vám nabízíme:

    • Práci ve stabilní firmě, pracujete v příjemném prostředí
    • Možnost přijmutí na stálý poměr
    • Možnosti dalších vzdělání
    • Tarifní finanční ohodnocení
    • Příplatky za směny a svátky, vánoční gratifikace, příspěvky na dovolenou

V případě dotazů nás můžeš kontaktovat na sonneberg@arwa.de
anebo nás zastihneš od pondělí do pátku od 8:00-17:00
na tel. čísle: +493675429606 nebo na mobilním telefonu +4915158209892

S voláním, souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů (které najdete na naší domovské stránce "o ARWA"-> "zásady ochrany osobních údajů") ARWA.

Kontakt na pobočku Sonneberg:

ARWA Personaldienstleistungen
Köppelsdorfer Straße 26
96515 Sonneberg

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

96515 Sonneberg (Köppelsdorfer Str. 26)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Praxe

Typ práce:

Práce s ubytováním

Benefity:

Příspěvek na bydlení,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

28.12.2018