Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Hledáme Logistu VZV/Údržbáře na HPP, nabízíme různé benefity...

Prosperující úklidová společnost hledá do svých řad zkušeného muže na pozici: LOGISTY VZV/ÚDRŽBÁŘE. Místo: Kvasiny - Škoda Auto

Náplň práce:

  • péče o techniku (mycí automaty, tlakové čističe, vysokozdvižný vozík) – dle
plánu údržby, drobné opravy a řízení VZV.

Požadavky:

  • čistý TR, zdravotní způsobilost, ŘP sk.C nebo T + oprávnění na VZV
Směnnost: práce v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • stabilní práci na HPP
  • příplatky
  • osobní ohodnocení
  • Mzda: od 34 000,-/měs.
Nástup: možný ihned Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete nám Váš profesní životopis a v případě doplňujících dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky. Děkujeme předem za Vaše reakce....

Požadujeme:

  • počet míst - 2

Nabízíme:

  • příplatky
  • a další,...

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kvasiny (Kvasiny Škoda Auto)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava
Řidič

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

10.9.2020
OK
/* Not affection functionality */