Hledáme kolegu na pozici vedoucí Sociálně-terapeutické dílny Slapy

Dokážete respektovat odlišnost a věříte, že každý člověk se může rozvíjet? Neváhejte se stát součástí našeho týmu.

Nabízíme:

    • smysluplnou práci v zavedené neziskové organizaci, práci v otevřeném, přátelském kolektivu
    • příspěvek na dopravu, pět týdnů dovolené a 4 dny bonus free days, notebook
    • hradíme povinné vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb., pravidelnou supervizi
    • součástí práce vedoucího STD je i přímá asistence v dílně odpovídající 0,5 úv (0,5 vedoucí a 0.5 asistent)
    • mzda ve výši 27.500 – 29.000 Kč hrubého základ

Náplň práce:

    • zajištění chodu sociálně terapeutické dílny
    • strategie terapeutických programů a jejich realizace
    • vedení týmu asistentů sociálních služeb
    • přijímání nových klientů - posuzování žádostí, přijímání, vedení smluv
    • odpovědnost za naplňování standardů kvality sociálních služeb, společně s týmem
    • komunikace s rodiči a opatrovníky ohledně sociální agendy
    • vedení a odpovědnost za naplňování individuálních plánů a evidence v systému e-quip
    • jednání v oblastech sociální práce s úřady, obcemi, spolupracovníky, stážisty, rodiči a opatrovníky
    • spolupráce při tvorbě odborných metodik

Požadujeme:

    • VŠ, VOŠ v oboru sociální práce a v dalších oborech dle §110 zákona č. 108/2006Sb, čistý trestní rejstřík
    • znalost práce na PC uživatelsky (Office, email, internet)
    • pozitivní vztah k práci s lidmi s mentálním postižením
    • dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost a kreativita
    • předchozí zkušenost v sociálních službách alespoň 2 roky

Výhodou:

    • řidičský průkaz skupiny B
    • práce na obdobné pozici

Nástup od srpna 2021.

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: siskova@portus.cz
Více informací najdete na www.portus.cz nebo u vedoucí sociálních služeb Lucie Šiškové na telefonním čísle 773 920 994.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Slapy (Praha-západ) (Slapy 74)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Notebook, Příspěvek na dopravu, Dovolená navíc,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

27500 - 29000 Kč/měs.

Datum zadání:

20.5.2021