!!! Hledáme kandidáty na pozici řidič VZV, Německo, Bad Mergentheim

AMIKOV, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Náplň práce:

    • Nakládka a vykládka hotových výrobku
    • Klasická náplň práce řidiče VZV

Požadujeme:

    • EU průkaz na obsluhu VZV W1
    • Praxe minimálně 1 rok
    • Německý jazyk na úrovni A1

Nabízíme:

    • Mzda 11€ netto/hod
    • Ubytování maximálně 250 € za měsíc
    • Výkon práce Bad Mergentheim

V případe zájmu mně kontaktujte: Gerega Martin +420 604 142 829, +421 948 846 222

Životopisy v Německém jazyku posílejte na nabor2@amikov.com

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

8.11.2018