!!! Hledáme kandidáty/ky na pozici svářeč a lakýrník, mzda až 160 Kč/hod čistého

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pracujte pro společnost, která již více než 150 let vyrábí trezory které jsou z pohledu zákazníků dokonce i nejlepší řešení pro ochranu cenin v Evropě.

Výkon práce Rajhrad okres Brno

Náplň práce:

    • svařování dle technologické a výkresové dokumentace
    • sestavování a následné svařování celků
    • kontrola svařovaných ploch
    • v adaptačním období se Vám bude věnovat zkušený kolega, který Vás vše naučí
    • lakování trezorů

Požadujeme:

  • oprávnění ke svařování metodou CO2
    • znalost technologických postupů
    • čtení výkresové dokumentace
    • praxi alespoň 1 rok
    • ochota pracovat ve třísměnném provozu
    • v případe lakýrníka vyučen v oboru

Nabízíme:

    • svářeč 140 až 150 Kč/hod čistého
    • lakýrník 160 až 165 Kč/hod čisté
    • práce na trvalý pracovní poměr, doba neurčitá
    • možnost ubytováni zdarma
    • odporučte známého a získejte odměnu 1000 Kč za osobu, která odpracuje minimálně měsíc

V případe zájmu o pracovní pozici, prosím kontaktujte: Gerega Martin
Telefon : +420 604 142 829 +421 948 846 222
Životopisy na [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Rajhrad)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

3.5.2018