Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Hledáme ELEKTRIKÁŘE !!!!

Pokud momentálně hledáš práci, jsi na správné adrese a se vším Ti rádi pomůžeme. Prostřednictvím Arwa Personaldienstleistungen Ti můžeme nabídnout zajímavou pracovní pozici v Německu. Ty můžeš nasbírat chybějící pracovní zkušennosti, které jsou v dnešní době na pracovním trhu stále žádanější. V případě dotazů nás kontaktujte nebo zašlete životopis na email: sonneberg@arwa.de nebo telefonicky na 0049 3675 429606

Náplň práce:

  • Zapojení složitých sestav i připojených systémů podle schématu zapojení
  • První uvedení do provozu a funkční kontrola elektrických součástí
  • Provedení zkoušky jakosti nebo funkčních zkoušek
  • Vypracování návrhů řešení pro různé problémy

Požadujeme:

  • Znalost NJ na komunikativní úrovni
  • Dokončené vzdělání jako elektrotechnik nebo elektrikář
  • Pracovní zkušenost v porovnatelné činnosti
  • Dobré znalosti v čtení schémat
  • Znalosti řízení PLC
  • Obecné znalosti PC
  • Analýza a schopnost řešit problémy
  • Nezávislý a odpovědný způsob práce
  • Týmová práce, flexibilita
  • počet míst - 5

Nabízíme:

  • velmi dobré nadtarifní finanční ohodnocení (příplatky za směny a svátky,
vánoční odměny, příspěvky na dovolenou)
  • dočasný příspěvek na ubytování
  • vyplácení týdenních záloh
  • možnost přijetí firmou do kmene
  • 24 dní dovolené již v prvním roce
(v dalších letech se počet dní dovolené zvyšuje)
  • prémie za doporučení nového zaměstnance
  • česky mluvící korespondent vždy k dispozici
  • vyřízení německého pojištění a zajištění daňové třídy

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

14.6.2019