*** Hledáme disponenta/tku do Boru u Tachova ***

Hledáme disponenta/ku pro plánování transportu v mezinárodní a vnitrostátní dopravě v automobilovém průmyslu.
Stanete se přímo kmenovým zaměstnancem firmy !!!!...

Náplň práce:
- efektivní plánování tras
- kontrola a dodržování termínů řidičů
- sledování zásilek v průběhu přepravy
- komunikace s řidiči a se zákazníky
- zpracovávání a přepracovávání zakázek

Požadujeme:
- ukončené vzdělání v logistickém zaměření - nákupčí pro spedici a logistické služby - případně srovnatelné vzdělání- vhodné pro absolventy
- velice dobré komunikativní dovednosti a schopnost navázání nových kontaktů
- ovládat německý jazyk slovem a písmem nebo dobré znalosti anglického jazyka
- zvládat stresové situace a práci na směny

Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak neváhejte a posílejte životopisy v německém jazyce na email: p.tvaruzek@arwa.de

Těšíme se na Vás!

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Bor u Tachova

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

17.6.2017