Hledáme brigádníky jako obsluhu pro prosincovou akci Poker Stars!

Nabídka již není aktuální.

7. -18. 12. 2018

Výborná příležitost pro všechny, kteří chtějí být součástí jedné z nejznámějších světových akcí a před Vánoci si přivydělat.

Co budete dělat?

Budete zajišťovat základní servis pro hosty jako číšníci, servírky a starat se o jejich pohodlí. (jedná se o prostírání stolů, dolévání nápojů, odnášení použitého nádobí, apod.)

Co od Vás požadujeme?

Chuť pracovat, příjemné vystupování, minimálně základy AJ, spolehlivost, bezúhonnost, společenský oděv (černé kalhoty, bílá košile s dlouhým rukávem a límečkem, černé společenské boty).

Co Vám můžeme nabídnout?

Zajímavou práci v krásném prostředí, možnost vybrat si směnu, která Vám nejvíce vyhovuje (denně obsazujme cca přes 100 směn), v případě zájmu možnost dlouhodobé spolupráce, odpovídající ohodnocení, možnosti výplaty za směny dohodou.

Nástup

Kontaktujte nás co nejdříve, dokud máme volná místa!

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Praha 8)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

15.11.2018