Hledá se recepční do hotelu v Harrachově. Zaměstnanecké ubytování ZAJIŠTĚNO!

Provozovatel luxusní sítě hotelů hledá novou posilu na pozici recepční v samém srdci Harrachova. Získali jsme prestižní ocenění Czech Hotel Awards, náš hotel pyšní 4 hvězdičkovou úrovní. Do našeho týmu hledáme recepční, která nám pomůže udržet současnou kvalitu našich služeb, případně naši zákaznickou kvalitu ještě zdokonalit. Pozice je vhodná i pro absolventy !

Co od nás můžete očekávat?

  • Mzda 120,- na hodinu + spropitné.
  • Zaměstnanecké ubytování ZDARMA.
  • Sleva na tarif od firmy Vodafone.
  • Sleva na stravu a nealkoholické nápoje.
  • Multisport karta.
  • Jednou měsíčně zdarma masáže.
  • Sleva na wellness, které je součástí hotelu.
  • Sleva na ubytování v celé síti našich hotelů.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Check - in, Check - out hostů.
  • Práce v rezervačním systému Previo.
  • Vyřizování došlé korespondence.
  • Komunikace s hosty.
  • Částečná obsluha baru a kávovaru.
  • Směny na krátký, dlouhý týden.

Co od Vás požadujeme?

  • Výborná znalost českého jazyka jak psanou, tak ústní formou.
  • Základy AJ/NJ.
  • Dobré komunikační schopnosti.
  • Reprezentativní vystupování a pro zákaznický přístup.
  • Znalost rezervačního systému Previo výhodou.
Pro více informací využijte telefonní kontakt 776436555 nebo email katerina.horackova@jobleader.cz

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.10.2021
OK
/* Not affection functionality */