Hlavní účetní v neziskové organizaci

Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta, působícího v neziskovém sektoru, hledáme uchazeče na pozici hlavní / finanční účetní. Máte praxi na pozici účetní v neziskové organizaci a máte zájem rozšířit své schopnosti, dovednosti na pozici hlavní účetní nebo máte přímo zkušenosti na pozici hlavní účetní účetní?

Náplň práce:

  • komplexní zpracování účetnictví
  • měsíční zpracování DPH a účetních závěrek
  • tvorba vnitřní metodiky a spolupráce na zefektivnění účetních procesů
  • spolupráce se státními institucemi
  • vedení reportingu
  • zodpovědnost za cash-flow a finanční hospodaření
  • organizace práce a koordinace týmu 4 pracovníků
  • tvorba kalkulací, rozpočtů společnosti

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici min. 4 roky
  • zkušenosti s řízením týmu 4 podřízených
  • znalost daňové legislativy
  • dobrá znalost práce v MS Excel a Word
  • znalost práce s programy typu SAP, Helios, Flexibee
  • velmi dobrá znalost účetní legislativy, cash-flow
  • dobré komunikační dovednosti, logické a analytické myšlení
  • dobrá organizace práce, proaktivní přístup

Nabízíme:

  • zázemí neziskové organizace s rostoucí tendencí
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • kvalitní finanční ohodnocení závislé na zkušenostech a získané praxi
  • týden dovolené navíc, školení, jazykové kurzy, stravenky
  • pracoviště: Praha 9
  • nástup: ihned nebo dle domluvy
Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte zájem se o pozici dovědět více informací? Zašlete nám životopis v českém a anglickém jazyce na [e-mail byl skryt] nebo volejte na tel. +420787736555

Pracoviště:

Praha

Datum zadání:

6.5.2018