Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Hlavní účetní do přátelského kolektivu - bez Aj #NCQjn

Zabýváme se zejména kontrolou kvality a do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici hlavní účetní. Vaší prací bude hlavně kontrola a řízení týmu dalších účetních, ale také běžná účetnická práce. Potřebujeme tedy někoho s praxí v účetnictví a s praxí v řízení kolektivu. Odměnou Vám bude (kromě mzdy) možnost využití firemních kurzů Aj nebo využití flexibilní pracovní doby. V neposlední řadě máme baby a dog friendly office. Pokud Vás tedy nabídka zaujala neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Náplň práce:

  • účtování běžné agendy (fakturace, interní doklady, závazky a pohledávky), majetku
  • zpracování DPH, kontrolního a souhrnného hlášení, silniční daně, CP
  • zpracování mezd, exekuce, statistik
  • vedení menšího týmu mzdových a finančních účetních (podřízení celkem 4 = 2 mzdové účetní + 1 fakturantka + 1 junior účetní)
  • spolupráce s daňovou poradkyní a auditory
  • zpracování ekonomických analýz pro účely managementu firmy

Požadujeme:

  • praxe ve vedení účetnictví alespoň 2 roky
  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenost s vedením malého týmu
  • vlastní nové nápady a kreativita
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • přátelské prostředí
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky ve výši 95 Kč (od samého začátku)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • kurzy Aj
  • baby a dog friendly office
  • dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

17.5.2019