Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Hlavní účetní, až 60 000 Kč, perspektivní dlouhod. práce ve stabilní společnosti

Pro našeho klienta - obchodní společnost z oblasti telekomunikací - hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ.

Požadavky:

  • VŠ/SŠ ekonomického směru
  • 5 let praxe na pozici účetní, z toho 2 roky na vedoucí pozici
  • Znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
  • Pokročilá uživatelská znalost PC, zejména Excel, Word
  • Zkušenost s účetním programem Microsoft Dynamics NAV výhodou
  • Schopnost vedení menšího týmu
  • Přesnost, schopnost orientovat se na detail

Náplň práce:

  • Odpovědnost za komplexní vedení účetnictví v plném rozsahu
  • Odpovědnost za zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
  • Příprava podkladů pro daňová přiznání
  • Zpracování daňových přiznání v řádném termínu
  • Zpracování podkladů pro externí subjekty
  • Zabezpečení účetní evidence a inventarizace majetku
  • Vedení a kontrola samostatné účetní a fakturantky

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Perspektivní a dlouhodobé pracovní místo
  • Přátelský kolektiv
  • Nástup ihned
  • Lokalita pracoviště: Praha 10

Požadujeme:

  • počet míst - 1

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

50000 - 60000 Kč/měs.

Datum zadání:

15.8.2019
OK
/* Not affection functionality */