Hlavní pokladní / Administrativní pracovník

Hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání na vedoucí pozici s jistotou výdělku? Baví Vás administrativa a vedení lidí ?

Pak je naše nabídka určena právě pro Vás!

Pro pobočku Möbelix v Ústí nad Labem hledáme Vedoucí pokladní / Administrativní pracovnici

Požadujeme :

- trestní bezúhonost
- prozákaznický přístup
- spolehlivost a zodpovědnost
- časovou flexibilitu (práce na směny po celý týden)
- chuť učit se novým věcem
- příjemné vystupování

Předchozí zkušenosti s pokladními programy vítána a znalost německého jazyka je velikou – výhodou, nikoli však podmínkou!

Náplň práce :

- práce s hotovostí na pokladně + správa trezoru (hmotná odpovědnost)
- vyřizování reklamací
- komunikace se zákazníky
- práce na PC (interní programy + MS Office)
- administrativní úkony v zázemí pobočky

Nabízíme :

- práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr
- prémie za vedení
- osobní prémie
- firemní benefity
- důkladé zaškolení
- možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
- zázemí stabilní společnosti
- práci v příjemném kolektivu
- nástup možný ihned

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ústí nad Labem (K Zahrádkám 4)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

25.7.2017