SPECIALISTA AUTOMATIZACE / ELEKTROINŽENÝR

NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Baví Vás programování PLC příp. PC, robotika nebo projektování? Máte již zkušenosti s průmyslovou automatizací nebo jste absolvent VUT/ČVUT? Hledáte novou výzvu a chcete pracovat na unikátních mezinárodních projektech? Pro silnou třebíčskou společnost hledáme šikovného technika s technickou AJ.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

    • Programovat nebo projektovat řídící části strojů nebo zařízení
    • Zpracovávat dokumentaci k uskutečněným zakázkám
    • Zajišťovat technickou podporu interně i zákazníkům
    • Zadávat požadavky pro nákup dílčích komponent

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

    • Seberealizaci a profesionální rozvoj v silné a stabilní společnosti
    • Občerstvení na pracovišti
    • Příspěvěk na jazykové vzdělávání
    • Dovolenou navíc
    • Účast na akciovém programu skupiny
    • Telefon a zvýhodněný tarif

Zaujala Vás nabídka specialisty automatizace / elektroinženýra v Třebíči? Pokud ano, tak mi pošlete životopis a já se s Vámi spojím ohledně dalších informací.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Třebíč (Třebíčsko)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

25.1.2019