Hlavní elektromechanik tavírny

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

 Pro našeho klienta, významnou společnost, která celosvětově působí především v automobilovém, stavebním a spotřebním průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Náplň práce:

    • Provádí pravidelnou údržbu a opravy na elektrickém silnoproudém i slaboproudém zařízení tavírny – elektrické indukční pece a jejich příslušenství (chlazení, elektrozařízení, trafa, úpravna vody, odsávání a vzduchotechnika, jeřáby)
    • Vede skupinu elektroúdržbářů a mechaniků (2-3 osoby)
    • Komunikuje s dodavateli
    • Koordinuje projekty
    • Zabezpečuje hospodárný a bezpečný chod všech strojů a zařízení
    • Vytipovává vhodné ND pro opravy strojů a zařízení
    • Provádí odstraňování závad zjištěných při periodických revizích elektrozařízení
    • Vypracovává technologické a bezpečnostní předpisy na nové technologie
    • Vypracovává dokumentaci pro obsluhu a údržbu zařízení
    • Školí obsluhu a údržbu technického zařízení
    • Provádí změnová řízení ve výkresové dokumentaci
    • Zpracovává výrobní dokumentaci k technologickým zařízením
    • Zpracovává postupy běžné a prediktivní údržby
    • Navrhuje zlepšení pro efektivnější využití strojního zařízení

Požadavky:

    • SOU v oboru elektro
    • Vyhláška 50/1978 Sb. §6, §7
    • Znalost programování PLC – SIMATIC S7 výhodou
    • Znalost silnoproudých a slaboproudých zařízení a jejich součástí
    • Schopnost samostatného rozhodování
    • Schopnost analýzy problému a hledání efektivního řešení
    • Znalost Aj na komunikativní úrovni (komunikace se španělskými kolegy probíhá v AJ)
    • Samostatnost, proaktivní přístup, odpovědnost za svěřený úsek
    • Praxe na obdobné pozici nebo na jiné pozici elektro se schopností a chutí učit se novým věcem
    • Ochota pracovat ve 12hod. směnách na krátký a dlouhý týden

Nabízíme:

    • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
    • Ohodnocení (základní mzda + osobní příplatek, navýšení po zkušební době…)
    • Mzda se dále stanovuje na základě zvládnutých dovedností „čím více umíš, tím lépe jsi ohodnocen“
    • výrobní bonusy, docházkové bonusy a bonusy za přesčasové směny o víkendu
    • neustálé zlepšování pracovních podmínek a pracovního prostředí
    • Odborný růst a školení (zaměstnance interně proškolujeme a posouváme je na zodpovědnější pozice)
    • Dotované stravování v závodní jídelně
    • Balíčky pro podporu zdraví a další
    • 5 týdnů dovolené
    • Kurzy AJ
    • A mnoho dalšího

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

4.8.2017