Pro našeho klienta, poskytovatele kompletních služeb v laboratorní diagnostice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Hlavního ekonoma. Společnost provádí široké spektrum laboratorní diagnostiky a je provozovatelem sítě odběrových pracovišť. Nyní hledáme vhodného uchazeče na pozici:

 HLAVNÍ EKONOM

Máte zkušenost v oblasti ekonomie a financí, ideálně u poskytovatele zdravotnických služeb? Naplňuje Vás pestrá a obsáhlá práce na velmi zodpovědné pozici s vedením menšího týmu? Jste komunikativní s dynamickým myšlením?

Je Vaše odpověď ANO? Pak se Vám nabízí pracovat právě u našeho významného klienta na pozici HLAVNÍHO EKONOMA.

Co bude vaším úkolem?

    • tvorba ekonomické a finanční strategie společnosti a její aktivní řízení
    • úzká spolupráce s vedením společnosti
    • vedení týmu o 6 lidech
    • finanční plánování, tvorba budgetu, kontrola a sledování nákladovosti a jejich toku s budgetem
    • finanční analýzy (měsíční a roční uzávěrky finančních výkazů)
    • vyhodnocení efektivnosti hospodaření společnosti
    • ekonomické vyhodnocení zakázek
    • komunikace se zdravotními pojišťovnami, dodavateli
    • kalkulace nákladů pro jednotlivé metody, práce na cenotvorbě
    • návrhy a doporučení optimalizací ekonomického řízení společnosti
    • investice – jejich plánování a návratnost
    • identifikace rizik, příprava a realizace preventivních opatření

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • VŠ ekonomického směru
    • zkušenost na obdobné pozici ve zdravotnické laboratoři vítána
    • znalost finančního účetnictví a daňové problematiky
    • znalost controllingu
    • zkušenost s vedením zaměstnanců
    • znalost MS EXCEL na pokročilé úrovni
    • komunikační schopnosti, nadšení pro práci s čísly a drive jít dopředu

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouvou na HPP
    • příjemným pracovním prostředím
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • 5 týdnů dovolené
    • mobilní telefon
    • služební automobil
    • stravenky
    • 3 dny sick days

Nástup možný ihned/dohodou.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na info@jobsolution.cz Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Notebook, Stravenky, Dovolená navíc, Služební auto, Sick days, Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 60 tisíc

Datum zadání:

27.8.2018