Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

HLAVNÍ DISPEČER

Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu od roku 1990. Od září došlo k posílení zázemí IN TIME SPEDICE s.r.o. novou trojicí investorů skupinou PPF, EC Investments a Rockaway, která mimo jiné vlastní společnost Mall Group. Pojďte být součástí těchto velkých změn a podílet se na zvyšování kvality našich služeb! Do naše týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici H L A V N Í D I S P E Č E R

Co vás čeká?

  • Organizace využití vozového parku
  • Vedení pracovníků
  • Organizace dopravu zásilek
  • Řešení požadavků zákazníků
  • Předkládání reportů nadřízenému
  • Navrhovat opatření k zajištění kvality provozu
  • Zaškolovat nové zaměstnance

Požadujeme:

Co Vám nesmí chybět?
  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na pozici dispečer
  • Spolehlivý, flexibilní a hlavně samostatný
  • Mít dobré organizační i komunikační schopnosti
  • PC znalosti
  • počet míst - 1

Nabízíme:

Co nabízíme?
  • Finanční ohodnocení až 35.000,- Kč s možností dalšího růstu
  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Multisport kartu
  • Firemní akce, kurzy a školení
  • 5 týdnů dovolené
Nástup možný ihned nebo dohodou

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice (U Voříškova dvora 2743)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava
Dispečer

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

30000 - 35000 Kč/měs.

Datum zadání:

16.1.2020