Hľadáme vedúceho priemyselného elektrikára do Nemecka

Chcete pracovať u spoľahlivej nemeckej firmy zamestnávajúca vyše 300 pracovníkov v rôznych odboroch? Náš partner nepretržite rozširuje svoj kolektív o nových členov elektrikárov. Máte prax vo vedení tímov? Ovládate nemecký jazyk na komunikačnej úrovni? Ste profesionálny elektrikár s minimálne 5 ročnou praxou?

Ak áno, táto ponuka Vás určite osloví!

 Popis pracovnej činnosti:

    • Rozdelenie pracovných úloh a činností, riadenie zamestnancov
    • Operatívne riešenie vyskytnutých problémov
    • Priebežná komunikácia s nemeckým vedením

Požiadavky:

– nemčina na komunikatívnej úrovni B1
– minimálne 5 ročná pracovná skúsenosť v odbore
– skúsenosť v odbore elektroinštalácie z Nemecka, príp. z Rakúska alebo Švajčiarska
– výučný list v odbore
– dobrú orientáciu v návodoch
– skúsenosti so špeciálnym náradím a strojmi
– slušné vystupovanie a výbornú pracovnú disciplínu
– flexibilitu
– vlastný automobil

 Ponúkame:

    • Stabilnú a vysoko hodnotenú prácu
    • Mzdu: 13 - 15€/ hodina/ brutto + dennú diétu 31€/netto
    • Zabezpečené a zamestnávateľom hradené ubytovanie
    • Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
    • Možnosť pracovať nadčasy
    • Práca po celý rok bez prestávok
    • Výborná organizácia práce – po celú dobu trvania pracovného pomeru je s Vami v kontakte skúsený disponent
  • Zdravotné a sociálne poistenie (dôchodkové, poistenie v nezamestnanosti)
    možnosť vyplácania týždenných záloh
    • v prípade potreby poskytnutie pracovného odevu a základného pracovného náradia

Pozícia je vhodná pre ľudí, ktorým záleží na kariérnom raste!

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite svoj profesionálny životopis v nemeckom jazyku na mailovú adresu: info@prestigework.eu

Ozvite sa nám – Tešíme sa na Vaše otázky!

tel: +421 950 654 464 , +491 746 116 935

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Ul. K. Thályho 52/13)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Služební auto, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

od 70 tisíc

Datum zadání:

7.9.2018