!!! Hľadáme kandidátov/ky na turnusovú prácu do Nemecka, UBYTOVANIE ZADARMO

AMIKOV, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Náplň práce:

   Predaj v stánkoch s občerstvením v Nemecku

Požadujeme:

    • Nemecký jazyk úroveň A1
    • Ochota pracovať

Ponúkame:

    • 7€ čisté/hod
    • Pracovná doba minimálne 10 hodín denne
    • Ubytovanie zadarmo
    • Strava zabezpečená s príspevkom
    • NÁSTUP OKAMŽITE!!!
    • od 26.11.2018 (stačí pricestovať po Norinberg)

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu ma kontaktujte : Gerega Martin, +421 948 846 222 , +420 604 142 829

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Jazykové kurzy, Příspěvek na stravu,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Pokladní, Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

24.10.2018