!!! Hľadáme kandidátov/ky na pozíciu skladník - expedient, 17000 Kč/mes, ubytovanie

AMIKOV, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Práca vhodná pre mužov aj ženy

Místo výkonu práce, Uherské Hradiště

Pracujte pre spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába vysoko špecializované výrobky a systémy. Ich kvalita je preverená v tých najnáročnejších odboroch, ako je letectvo či vojenský priemysel.

Náplň práce:

    • Príjem, uloženie, ručná úprava dielov, balenie a expedícia výrobkov
    • Kontrola správnosti prevzatého tovaru podľa dodacích listov
    • Riadne vedenie skladu
    • Spracovanie dokladov skladovej evidencie s využitím PC
    • Hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty

Požadujeme:

    • Prax v skladovom hospodárstve, práca s PC
    • Precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, časová flexibilita
    • Dobrý zdravotný stav

Ponúkame:

    • Mzda 17000 Kč/mes., prípladky
    • Zamestnanie v dlhodobo prosperujúcej firme
    • Príjemné pracovné prostredie
    • Možnosť profesného rastu
    • 5 týždňov dovolenky
    • Nástup možný okamžite
    • Systém odborného vzdelávania
    • Práca na trvalý pracovný pomer, doba neurčitá
    • Možnosť ubytovania zadarmo

V prípade záujmu ma kontaktujte: Gerega Martin, +421 948 846 222, +420 604 142 829Životopisy posielajte na nabor2@amikov.com

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Uherské Hradiště

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

8.11.2018