Grafik/Marketingový specialista

Nabídka již není aktuální.

Co říká LIKOV s.r.o. o pozici

Něco o nás…

LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na evropském trhu. Již od svého založení v roce 1994 prochází LIKOV s.r.o. dynamickým rozvojem, ve kterém neustále pokračuje.

Koho hledáme…

Hledáme pozitivní osobnost, která má ráda výzvy, je kreativní a tvořivá, dokáže své nápady dotáhnout do konce.

Náplň práce:

    • Zpracování grafických návrhů
    • Tvorba a zajištění prezentačních materiálů (katalogy, letáky, inzerce)
    • Fotografování a úprava fotek
    • Komunikace s dodavateli, tvorba poptávek, vyhodnocování nabídek
    • Úpravy a aktualizace webových stránek
    • Zajištění marketingu na sociálních sítích

Požadavky:

    • Praxe na obdobné pozici
    • SŠ/VŠ vzdělání (specializace v marketingu výhodou)
    • Kreativní a výtvarné myšlení, tvůrčí osobnost
    • Smysl pro grafický design a detail
    • Dobré vyjadřovací schopnosti slovem i písmem
    • Znalost grafických programů (InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat, …)
    • Aktivní zájem o nové trendy v oblasti marketingu a PR
    • Výhodou znalost AJ, NJ

Nabízíme:

    • Možnost samostatně vytvářet marketingovou prezentaci firmy
    • Zajímavou a smysluplnou práci na hlavní pracovní poměr
    • Zázemí silné stabilní společnosti
    • Moderní pracovní prostředí
    • Možnost dalšího vzdělávání
    • 5 týdnů dovolené
    • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

Nástup: možný dle dohody

Místo výkonu práce: Kuřim

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kuřim (Blanenská 1859)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

6.3.2019