Geek (junior pozice)

Do našeho přátelského týmu v online marketingové společnosti hledáme šikovného kolegu/kolegyni na juniorní pozici Geek. Tedy osobu (studenta, nadšence), která svým zápalem pro oblast informační technologie nasbírala již i nějaké zkušenosti, které ji umožňují se tímto směrem poohlédnout i po pracovním uplatnění.

Nemusíš být čaroděj, stačí nám i učeň. Musíš mít zápal a chuť se nadále vzdělávat.

Očekáváme znalost především: Wordpress, HTML, PHP, CSS

Náplň práce:

    • práce s Wordpress – úpravy šablon, pluginů, práce v testovacím prostředí
    • administrace e-shopů
    • zakládání Facebook stránek, Youtube kanálů, Google analytics aj.
    • podpora v ovládání aplikací, systémů, programů, platforem

Hledáme samostatného, zodpovědného, flexibilního, přátelského, pracovitého kolegu.

Nabízíme:

    • zajímavou a různorodou náplň práce
    • dlouhodobou spolupráci nejlépe formou IČO (po dohodě možno i DPP) cca 20 h/týdně
    • práci z domu
    • přátelský menší kolektiv

Pokud tě nabídka zaujala, budeme rádi, když nám zašleš info o sobě (CV) a pár řádků, proč vybrat právě tebe.

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

15.11.2017