FYZIOTERAPEUT PRAHA 4 a PRAHA 5

Pro našeho klienta, významného poskytovatele rehabilitačních služeb, hledáme vhodného kandidáta

na pozici Fyzioterapeut.   Nyní hledáme posilu do týmu -  vhodného kandidáta na pozici:

FYZIOTERAPEUT

Umíte naslouchat problémům pacienta? Jste trpěliví, zruční a máte cit v prstech? Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

• provádění fyzioterapeutického vyšetření funkcí sledovaných orgánů,

  hybných systémů apod.

• zpracovávání plánu fyzioterapie pro příslušného pacienta na základě

  těchto vyšetření a dle ordinace lékaře

• dále sledování a dokumentování stavu pacienta a informování lékaře

   o tomto stavu a o průběhu terapie

• v oblasti fyzikální terapie - provádění vodoléčby, elektroléčby,

   různých druhů masáží apod.

• práce na PC

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

• získaná odborná způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeut

  dle zákona 96/2004 Sb. (Bc., Mgr.) podmínkou

• registrace a praxe v oboru nutností

• absolvovaný kurz DNS (alespoň jednu část)

• klinické zkušenosti s aplikací elektroléčby, zkušenosti v terapii

  s ortopedickou problematikou

• 2 roky praxe v oboru - ambulantní či lůžková

• příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

• smlouvou na hlavní pracovní poměr

• práce na plný či částečný úvazek

• příjemným pracovním prostředím v moderním zařízení

• nadstandardním platovým ohodnocením

• 5 týdnů dovolené

• zaměstnanecké stravování

Místo výkonu prýce Praha 4 nebo Praha 5.

Nástup ihned/dohodou.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019